Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm

Åsögatan 148, 116 32 Stockholm, Sweden, Södermalm, Stockholm, Sverige - Visa på karta
8.6/10 · 36 recensioner

Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm Stockholm ligger i distriktet Södermalm, inom 2 km från Stockholms medeltidsmuseum, och har utsikt över trädgården. I den här lägenheten med 2 sovrum, som ligger inte långt från Sofia kyrka, kan du koppla av på en terrass.

Läge

Den 97 m² stora lägenheten har ett behändigt läge, inom 2 km från tågstationen Stockholms centralstation. Det tar 25 minuter till fots att ta sig till Stockholms centrum. Du kan också nå Vasamuseet, som ligger ungefär 10 minuters bilresa från boendet.

Rum

Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm har ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar.

Äta och Dricka

Detta boende erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Busshållplatsen Slussen är belägen en kort bit från lägenheten.

Varför välja Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm Stockholm

Välj rum

Viktiga bekvämligheter

  • Wi-Fi

  • Barnvänligt

  • Husdjur ej tillåtna

Beskrivning
  • Wi-Fi
  • Barnvänligt
  • Husdjur ej tillåtna
1/6

Internet

  • Wi-Fi

Parkering

  • Parkering

Matställen

  • Matplats utomhus

I köket

  • Elektrisk vattenkokare
  • Torktumlare
  • Köksgeråd

För barn

  • Barnsängar

Fritid

  • Trädgård

I rummen

  • Uppvärmning
  • Sittgrupp
  • Terrass
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Matbord
  • Strykservice

I badrummet

  • Tvättmaskin
  • Gratis toalettartiklar

Design

  • Parkettgolv

Allmänna faciliteter

  • Helt rökfritt
  • Rökdetektorer

Husdjur

  • Inga husdjur

Viktig information

Incheckning:
från 15:00 till 23:00
Utcheckning:
senast 11:00

Ange datum för att se tillgänglighet

Från USD 382 per natt
Incheckning 22 okt. 2026
Utcheckning 23 okt. 2026
Gäster 2 gäster

Vuxna:

2

Barn:

0
Alla priser verifierade
Så verifierar vi priser Vårt team kontrollerar regelbundet priser för att säkerställa att du ser de lägsta tillgängliga priserna. Vi jämför dem med hotellpriser och andra leverantörer. Om rabatter eller kampanjer dyker upp uppdateras priserna på vår webbplats därefter.

Rum

Aktuella erbjudanden Redaktionens val
Upp till 20% rabatt

Tidig bokning

Boka medan de önskade datumen fortfarande är tillgängliga och planera resten av resan i lugn och ro, steg för steg.
Upp till 10% rabatt

Mobilpriser

Boka med några få tryck och spara lite extra till de platser, smakupplevelser och stunder som väntar under hela din vistelse.
Upp till 15% rabatt

Längre vistelser

Med några extra nätter kan du ta det lugnt, hitta dina favoritplatser och uppleva destinationen bortom de mest kända sevärdheterna.

Bilder på Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm Stockholm

Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm Stockholms läge

Åsögatan 148, 116 32 Stockholm, Sweden, Södermalm, Stockholm, Sverige

Sevärdheter
Utmärkta restauranger
Transport

I närheten

    Gästrecensioner av Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm Stockholm

    Baserat på betyg från betrodda leverantörer

    8.6 /10
    Fantastiskt 36 recensioner
    Filtrera recensioner
    Baserat på betyg från betrodda leverantörer
    Traveler Type
      Språk
        Betyg
          Ensamresa Par Familj Extended group Fritid Affärsresa Fantastiskt: 9+ Bra: 7–9 Godkänt: 5–7 Dåligt: 3–5 Mycket dåligt: 1–3
          ...

          Skriv recension

          När reste du?

          Ditt betyg

          Mycket dåligt
          Utmärkt

          Dina uppgifter

          Var kommer du ifrån?
          Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

          Recension har inte skickats.

          Försök igen.

          Populära hotell i Stockholm

          Hitta din perfekta hotellvistelse idag

          Valuta
          • USD Amerikansk dollar
          • EUR Euro
          • GBP Brittiskt pund
          • AUD Australisk dollar
          • CAD Kanadensisk dollar
          • BRL Brasilianska Real
          • CNY Kinesiska Yuan
          • CZK Tjeckisk krona
          • DKK Dansk krona
          • HKD Hongkongdollar
          • ILS Israelisk ny Shekel
          • JPY Japanska Yen
          • MYR Malaysisk ringgit
          • NZD Nyzeeländsk dollar
          • NOK Norsk krona
          • PLN Polska Złoty
          • RON Rumänsk leu
          • RUB Rysk rubel
          • SAR Saudiarabisk rial
          • SGD Singaporiansk dollar
          • ZAR Sydafrikanska Rand
          • KRW Sydkoreansk won
          • SEK Svensk krona
          • CHF Schweizisk franc
          • TRY Turkisk lira
          • UAH Ukrainska Hryvnia
          • ARS Argentina, Peso
          • THB Thailändska baht
          Välj språk
          100% Verifierade recensioner
          Ange datum för att se tillgänglighet
          Från USD 382 per natt
          Incheckning 22 okt. 2026
          Utcheckning 23 okt. 2026
          Gäster 2 gäster

          Vuxna:

          2

          Barn:

          0
          Alla priser verifierade
          Så verifierar vi priser Vårt team kontrollerar regelbundet priser för att säkerställa att du ser de lägsta tillgängliga priserna. Vi jämför dem med hotellpriser och andra leverantörer. Om rabatter eller kampanjer dyker upp uppdateras priserna på vår webbplats därefter.
          In- och utcheckning
          22 okt. 2026
          —
          23 okt. 2026
          Gäster
          2 gäster
          Vi finns här för att hjälpa dig
          Hej! Har du en fråga? Skriv till oss – vårt team hjälper dig gärna.
          Dina uppgifter:
          Ämne:
          Meddelande:
          Tack för ditt meddelande. Vi återkommer till dig inom kort!
          Ditt meddelande levererades inte
          Viktig information
          Elegant And Light 3 Room Apartment In Sofo 97Sqm
          Incheckning:
          från 15:00 till 23:00
          Utcheckning:
          senast 11:00